Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
48
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (6)

  • Sky House
    165 000 $
    1 149 $/м²

    Лысова, 145

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    144 / 52 / 14 м²
    2 поверхи
    32 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Будинок як з казки — серед природи, всього за 15 хвилин від Києва Пропонується до продажу затишний будинок площею 145 м² у мальовничому місці, де панує спокій, чисте повітря та спів птахів. Ідеальне місце для життя або заміського відпочинку. Розташування: лише 15 хвилин від Києва Ділянка: 32 сотки з плодовими та декоративними деревами Власне озеро на території (потребує догляду) Закрита територія — безпека та приватність У будинку: – 3 просторі спальні – 2 санвузли – Велика вітальня з діючим дров'яним каміном – Лежанка в одній із кімнат – Газове опалення З веранди відкривається мальовничий краєвид на ліс. Це місце, де хочеться пити каву, дихати на повні груди та знаходити натхнення щодня...
    Рієлтор
  • Sky House
    95 000 $
    960 $/м²

    Український пров.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Державний податковий університет
    99 / 46 / 23 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продам просторий двоповерховий таунхаус площею 99 м² з чотирма кімнатами у тихому, зеленому районі Ірпеня — неподалік Податкової академії. Будинок збудований за сучасними технологіями з якісного керамоблоку та утеплений мінеральною ватою. Підключені всі центральні комунікації, включаючи газ. Є два власні паркомісця. Поруч — вся необхідна інфраструктура: магазини, школи, зупинки транспорту. Також є можливість добудови мансардного приміщення. Ідеальний варіант для комфортного життя вашої родини. Телефонуйте — домовимось про перегляд.
    Рієлтор
  • Sky House
    85 000 $
    708 $/м²

    Центральна

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    120 / 57 / 24 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продаж будинку в Дмитрівці Пропонується будинок без ремонту — чудова можливість зробити все під себе 🏡 Характеристики: Площа: 120 м² Ділянка: 4 сотки Електрика: 10 кВт Власна свердловина Септик з переливом Будинок під чистове оздоблення — ідеальний варіант для реалізації власного дизайну та планування. Комунікації: Газ — є можливість підключення (+5000$) Локація: Дмитрівка — зручний виїзд до Києва, активно забудовується район. Ціна: 85 000 $
    Рієлтор
  • Sky House
    98 000 $
    817 $/м²

    лугова

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Спортзал "Манеж"
    120 / 57 / 22 м²
    2 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продаж будинку в Білогородці Пропонується до продажу будинок площею 120 м² на земельній ділянці 4 сотки. Будинок без ремонту — чудова можливість облаштувати простір під власні потреби та стиль. Підключені всі необхідні комунікації: електрика 10 кВт, газ, свердловина, септик з переливом. Зручне розташування в затишному районі з хорошим доїздом. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
    Рієлтор
  • Sky House
    72 000 $
    758 $/м²

    Носова

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Центр
    95 / 45 / 22 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продаж таунхаусу Ірпінь, м-н Стоянка-2 вул. Миколи Носова Просторий таунхаус із зручною транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою. 4 кімнати + кухня-студія Поверховість: 2 поверхи + мансарда Загальна площа: 95 м² Земельна ділянка: 1 сотка Будинок збудований якісно з червоної цегли. Мансардний поверх — у подарунок, можна облаштувати як спальню, кабінет або зону відпочинку. Підійде для комфортного проживання родини або як інвестиція.
    Рієлтор
  • Sky House
    77 000 $
    811 $/м²

    Носова

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Центр
    95 / 45 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продаж крайнього таунхаусу. Площа 95 м², ділянка 1,5 сотки. 4 кімнати, вихід на мансардне приміщення площею 36 м². Зручне та продумане планування. Швидкий і комфортний виїзд на Київ. Хороший район. Є балкон. Комунікації: Центральна каналізація. Власна свердловина. Електрика 7 кВт з можливістю збільшення до 20 кВт. Телефонуйте для організації перегляду та уточнення деталей.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.